Rekordy toru

Aby Twój czas ukazał się w zestawieniu najlepszych, konieczne jest okazanie karty programu Zygzak+ przed zakupem biletu na przejazd. Wszystkie pozostałe wyniki będą anonimowe i nie będą zamieszczane w oficjalnych zestawieniach.

[klasyfikacja ogólna]         [klasyfikacja kobiet]         [klasyfikacja mężczyzn]

Top TYGODNIA - WSZYSCY
Lp Kierowca Płeć Gokart Czas Strata Różnica
1Karol SushiM6KM52.601+0.000+0.000
2KOWALSKI.M6KM53.146+0.545+0.545
3SIERCOM6KM53.153+0.552+0.007
4MIŁYM6KM53.288+0.687+0.135
5DAWID SZ.M6KM53.514+0.913+0.226
6DzikiDzik44M6KM53.660+1.059+0.146
7GrabarzM6KM53.740+1.139+0.080
8MARTIN89M6KM53.825+1.224+0.085
9CzakanM6KM53.867+1.266+0.042
10Krzyś BM6KM53.990+1.389+0.123
11BAKSIOM6KM54.156+1.555+0.166
12RASZO22M6KM54.216+1.615+0.060
13 MaroM6KM54.283+1.682+0.067
14 SiwyM6KM54.321+1.720+0.038
15SOGMARM6KM54.409+1.808+0.088
16Jacek 88M6KM54.498+1.897+0.089
17HAND26KM54.670+2.069+0.172
18MOHLM6KM54.793+2.192+0.123
19Szybkie NogiM6KM55.004+2.403+0.211
20GiguśM6KM55.396+2.795+0.392
21DiobełM6KM55.397+2.796+0.001
22Piotr.SUM6KM55.571+2.970+0.174
23Paulina12K6KM55.817+3.216+0.246
24 WolfM6KM55.827+3.226+0.010
25 JuniorM6KM55.894+3.293+0.067
26PATTERM6KM55.935+3.334+0.041
27Hammer Time 44M6KM55.935+3.334+0.000
28KSYHOLM6KM55.994+3.393+0.059
29FROODOM6KM56.242+3.641+0.248
30Misiek07M6KM56.451+3.850+0.209
31WrzołekM6KM56.470+3.869+0.019
32BajerM6KM56.492+3.891+0.022
33MATTIIM6KM56.595+3.994+0.103
34MATEUSZ P.M6KM56.613+4.012+0.018
35DOMENAM6KM56.652+4.051+0.039
36OŚKAM6KM56.699+4.098+0.047
37CzakanM6KM56.948+4.347+0.249
38KRIS-BIEM6KM56.964+4.363+0.016
39GOŁY_M6KM56.972+4.371+0.008
40JACO 93M6KM57.027+4.426+0.055
41SEBAXM6KM57.065+4.464+0.038
42Krzychu 46M6KM57.066+4.465+0.001
43MAD MAXM6KM57.072+4.471+0.006
44PIOTRUŚM6KM57.074+4.473+0.002
45RYBAK6KM57.133+4.532+0.059
46KlichuM6KM57.199+4.598+0.066
47D. KOSATKAM6KM57.292+4.691+0.093
48ZINGERM6KM57.296+4.695+0.004
49JACO 93M6KM57.711+5.110+0.415
50VICZI6KM57.740+5.139+0.029
51WOITM6KM57.742+5.141+0.002
52ANDŻELINAM6KM57.771+5.170+0.029
53MACIEJKAM6KM58.002+5.401+0.231
54KRIS-BIEM6KM58.089+5.488+0.087
55Wojtek K6KM58.154+5.553+0.065
56MATTIIM6KM58.607+6.006+0.453
57ChrisM6KM59.200+6.599+0.593
58NORBI.6KM59.299+6.698+0.099
59CUPEKM6KM59.477+6.876+0.178
60JUREK KILER6KM59.533+6.932+0.056
61SABOLM6KM59.563+6.962+0.030
62KevinekM6KM60.306+7.705+0.743
63Robak SzkodnikM6KM60.317+7.716+0.011
64TEDI..K6KM60.318+7.717+0.001
65Kosa016KM60.363+7.762+0.045
66DawidT6KM60.476+7.875+0.113
67SerhiiM60.549+7.948+0.073
68Mike_M60.569+7.968+0.020
69Klaudyna04M6KM60.596+7.995+0.027
70jacek2j5M6KM60.616+8.015+0.020
71 BoberM6KM60.772+8.171+0.156
72PIETREK75M6KM60.793+8.192+0.021
73FOKA 666M60.942+8.341+0.149
74 BoberM6KM61.354+8.753+0.412
75RAFM6KM61.398+8.797+0.044
76DZIULEKJUNIOR61.580+8.979+0.182
77WIKTOR M.MJUNIOR62.230+9.629+0.650
78Ruda.K6KM62.375+9.774+0.145
79KAMIL JUNIORMJUNIOR64.036+11.435+1.661
80BRYLANT.MJUNIOR65.240+12.639+1.204
81JAKOWATYM6KM65.252+12.651+0.012
82N. TenderaJUNIOR66.272+13.671+1.020
83KRYSTIAN M.M6KM66.584+13.983+0.312
84Misiek..MJUNIOR73.069+20.468+6.485
85DawidT80.421+27.820+7.352
86RAFIKAMM6KM368.030+315.429+287.609

czas - najlepszy czas pojedynczego okrążenia
strata - strata czasowa do lidera tabeli
różnica - strata czasowa do kierowcy bezpośrednio poprzedzającego